https://spektrometriamas.pl/wp-content/uploads/2020/11/nanoLC400-320x320.jpg

NanoLC 415

Seria NanoLC 400 umożliwia pełny zakres analiz związanych z ekspresją białek, które pozwalają na identyfikację nowych biomarkerów w badaniach medycyny precyzyjnej. System NanoLC zawiera opatentowane pompy, dzięki którym jest jednym z najdokładniejszych modeli nanoprzepływowych na rynku.

NanoLC 415 to kompletny zestaw obejmujący automatyczny podajnik próbek, organizer rozpuszczalników, przechowywanie i chłodzenie próbek, a także piec kolumnowy. W połączeniu z wiodącymi w branży spektrometrami mas SCIEX, seria NanoLC zapewnia wysoką czułość oraz łatwość użycia

Cechy kluczowe:

  • Analiza ekspresji białek
  • Wysokoprzepustowe oznaczanie ilościowe peptydów
  • Doskonała powtarzalność czasu retencji (zmienność <0.35%)
  • Wymienne przez użytkownika moduły NanoFlow i MicroFlow (typu plug-and-play)
  • Zakres przepływu od 100 nL/min – 50 µL/min
  • 1 pompa gradientowa
  • Ciśnienie graniczne 690 barów (10 000 PSI)

Zastosowania:

Elastyczność i powtarzalność systemu NanoLC sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla laboratoriów wykonujących analizy proteomiczne.
NanoLC w połączeniu z Triple Quad 7500 QTrap® Ready to nie tylko wyjście poza dotychczasowe granice oznaczalności, ale także niezwykle proste w użytkowaniu rozwiązanie bez potrzeby optymalizacji ustawienia sondy. Wymienne moduły NanoFlow i MicroFlow doskonale sprawdzą się w laboratoriach wykorzystujących chromatografię nano i mikroprzepływową. Dzięki prostej wymianie modułów użytkownik może w łatwy sposób korzystać zarówno z nano- jak i mikroprzepływu. Decydując się zatem na NanoLC, laboratorium ma do dyspozycji dwie funkcjonalności w jednym urządzeniu.

Wybrane aplikacje znajdziesz w dziale „Aplikacje”.